Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

ȣ Γ

  • - . -
  • -

: 13.08.2018 . ()
: 20:00
: -
.


Настани

Окт 18 Патронен празник на ОУТУ „Ванчо Питошески“

Окт 23 Ден на македонската револуционерна борба

Ное 7 Ден на ослободувањето на Охрид

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©