Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

Јавен оглас

Линкови

ȣ
„ “

30

  • „ “
  • - . -
  • -

 

: 13.08.2017 . ()
: 20:30
: - „. “


Настани

Сеп 22 Меѓународен ден без автомобили

Сеп 28 Меѓународен ден на Бошњаците

Окт 6 Годишнина од смртта на Цар Самоил

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©