Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации


Σ
11 -

10.10 2018 ()

77

: 11:00 .
: ( )

11.10 2018 ()

-

: 11:00 .
: ; ;


Настани

Окт 23 Ден на македонската револуционерна борба

Ное 7 Ден на ослободувањето на Охрид

Ное 22 Ден на албанската азбука

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©