Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

24- ,

 

22.05.2018 ( )

18.00

  • „ “

: „ “

 

24.05.2018 ( )

10.30

  • ;

: -

11.00

: .

19: 30

  • . - . -

: “ ”


Настани

Ное 22 Ден на албанската азбука

Ное 29 Меѓународен ден на децата

Дек 3 Светски ден на лицата со хендикеп

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©