Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
 
Highslide JS
.  

 

, , 25.12. 2018 , , , - .

CURUCULUM VITAE (pdf)


Настани

Фев 27 Годишнина од смртта на гемиџијата Марко Бошњаков

Мар 7 Ден на албанската просвета

Мар 8 Меѓународен ден на жената

Календар на настани

Актуелни информации


: ȓ


2018

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©