Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
Untitled Document

( ) , , . , .

- , . .
, , , . , . , , .
, ., .
- .

, , , , , .

: www.ohrid.gov.mk

:  1354  
: 05.09.16

Настани

Фев 27 Годишнина од смртта на гемиџијата Марко Бошњаков

Мар 7 Ден на албанската просвета

Мар 8 Меѓународен ден на жената

Календар на настани

Актуелни информации


: ȓ


2018

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©