Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
Untitled Document

, , . , , , , , , , .

- : , , , ,   . , , , . , . , . - .

, .

, . , . . , . - , .

,   , .

: www.ohrid.gov.mk

:  1399  
: 23.09.16

Настани

Фев 27 Годишнина од смртта на гемиџијата Марко Бошњаков

Мар 7 Ден на албанската просвета

Мар 8 Меѓународен ден на жената

Календар на настани

Актуелни информации


: ȓ


2018

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©