Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
£ 2020
Untitled Document

, 2020 . , , , .

-༝ , , . , . . , , , , - .

, , , , .

: www.ohrid.gov.mk

:  1355  
: 27.09.16

Настани

Фев 27 Годишнина од смртта на гемиџијата Марко Бошњаков

Мар 7 Ден на албанската просвета

Мар 8 Меѓународен ден на жената

Календар на настани

Актуелни информации


: ȓ


2018

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©