Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
ȣ , ͓
Untitled Document

.. -  08.10.2016 .()  (, , , , .) ..3. ..4. , .

...

: www.ohrid.gov.mk

:  1329  
: 06.10.16

Настани

Фев 27 Годишнина од смртта на гемиџијата Марко Бошњаков

Мар 7 Ден на албанската просвета

Мар 8 Меѓународен ден на жената

Календар на настани

Актуелни информации


: ȓ


2018

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©