Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
-5 - 2
Untitled Document

5 - 2 . 14 2017 (), 09:00 16:00 .


2014 2020 79 623 529 2. 2017 .

:

: www.ohrid.gov.mk

:  1347  
: 31.01.17

Настани

Фев 27 Годишнина од смртта на гемиџијата Марко Бошњаков

Мар 7 Ден на албанската просвета

Мар 8 Меѓународен ден на жената

Календар на настани

Актуелни информации


: ȓ


2018

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©