Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
109 T ȏȣ ،
Untitled Document

109 , , (27.02.2017) 11 , .

: www.ohrid.gov.mk

:  1343  
: 24.02.17

Настани

Фев 27 Годишнина од смртта на гемиџијата Марко Бошњаков

Мар 7 Ден на албанската просвета

Мар 8 Меѓународен ден на жената

Календар на настани

Актуелни информации


: ȓ


2018

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©