Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
109 ȏȣ ،
Untitled Document

, , 109 .
, .

- 109 , , , , , , , „ , , , , “.

, , .


: www.ohrid.gov.mk

:  1371  
: 27.02.17

Настани

Фев 27 Годишнина од смртта на гемиџијата Марко Бошњаков

Мар 7 Ден на албанската просвета

Мар 8 Меѓународен ден на жената

Календар на настани

Актуелни информации


: ȓ


2018

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©