Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
Untitled Document

06.04.2017 (), ̣ „“ , , , , .
̣ „“.

05:00 17:00 .

: www.ohrid.gov.mk

:  1338  
: 04.04.17

Настани

Фев 27 Годишнина од смртта на гемиџијата Марко Бошњаков

Мар 7 Ден на албанската просвета

Мар 8 Меѓународен ден на жената

Календар на настани

Актуелни информации


: ȓ


2018

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©