Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
ƣ Σ
Untitled Document

, ( ) , , 8 1999 . .

:

- , , , , . , , . , , . , , .

, . , , .

: www.ohrid.gov.mk

:  1400  
: 07.04.17

Настани

Фев 27 Годишнина од смртта на гемиџијата Марко Бошњаков

Мар 7 Ден на албанската просвета

Мар 8 Меѓународен ден на жената

Календар на настани

Актуелни информации


: ȓ


2018

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©