Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

Јавен оглас

Линкови

::
Untitled Document

, , . . , .

, . . , , , , .

2 700 , . , .
, , , .
6,5 .

: www.ohrid.gov.mk

:  624  
: 07.06.17

Настани

Авг 19 ОХРИДСКИ ПЛИВАЧКИ МАРАТОН

Сеп 8 Ден на независноста на РМ

Сеп 21 Меѓународен ден на мирот

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©