Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
Γ
Untitled Document

, . .

, , , , , , , , . , , . 21 . , , .

19:00 .

, 弝 , 弝 , .

. 150 50 , 60 .

. . , , .

. 21 .

: www.ohrid.gov.mk

:  382  
: 07.07.17

Настани

Мар 20 Патронен празник на ОУ Живко Чинго

Мар 22 Светски ден за заштита на водите

Апр 7 Светски ден на здравјето

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©