Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

Јавен оглас

Линкови

::
ȣ Γ
Untitled Document

, „ “, . „ “ - , „“ , , „“ .

 

: www.ohrid.gov.mk

:  182  
: 07.07.17

Настани

Авг 19 ОХРИДСКИ ПЛИВАЧКИ МАРАТОН

Сеп 8 Ден на независноста на РМ

Сеп 21 Меѓународен ден на мирот

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©