Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

Јавен оглас

Линкови

::
Untitled Document

, , . , .

, . , , .

: www.ohrid.gov.mk

:  78  
: 12.07.17

Настани

Јул 21 Поетска ноќ во Велестово

Јул 31 Едриличарска регата

Авг 2 Илинден - Ден на Републиката

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©