Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
Σ ȍ
Untitled Document

.. " ", , . "", . "" . "" , . " " ( ), . .

...

: www.ohrid.gov.mk

:  262  
: 09.08.17

Настани

Фев 27 Годишнина од смртта на Марко Бошњаков

Мар 7 Ден на албанската просвета

Мар 8 Меѓународен ден на жената

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©