Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
.. “ .. Γ
Untitled Document

.. " ", , . .. " " , . " " . " " . "7 ", . " ", " ", " ", "", " " " ".

...

: www.ohrid.gov.mk

:  1362  
: 30.08.17

Настани

Фев 27 Годишнина од смртта на гемиџијата Марко Бошњаков

Мар 7 Ден на албанската просвета

Мар 8 Меѓународен ден на жената

Календар на настани

Актуелни информации


: ȓ


2018

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©