Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
Ō -
Untitled Document

  - , , - . ,   .

- -     . , . , - .

,   , .

 

: www.ohrid.gov.mk

:  1384  
: 01.09.17

Настани

Фев 27 Годишнина од смртта на гемиџијата Марко Бошњаков

Мар 7 Ден на албанската просвета

Мар 8 Меѓународен ден на жената

Календар на настани

Актуелни информации


: ȓ


2018

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©