Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации


360

::
2013
Untitled Document

, 2013. .

. , . .  

.

: www.ohrid.gov.mk

:  491  
: 04.09.17

Настани

Јан 21 Годишнина од смртта на Коста Абраш

Јан 27 Свети Сава-празник на српската заедница

Фев 6 Патронен празник на ОУ „Григор Прличев“

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©