Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

Јавен оглас

Линкови

::
֓ ȣ ғ
Untitled Document

4 2017 31 , ( , , , ).
 
. .
 
: . ("") .. " ".
 
: 02/309 77 66 www.elkolekt.mk

...

: www.ohrid.gov.mk

:  72  
: 04.09.17

Настани

Сеп 28 Меѓународен ден на Бошњаците

Окт 6 Годишнина од смртта на Цар Самоил

Окт 7 Европски ден на туризмот

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©