Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
ō
Untitled Document

, 15 . , , , 5 , .

弝 ., 250 , .

 

: www.ohrid.gov.mk

:  1248  
: 05.09.17

Настани

Јул 31 Едриличарска регата

Авг 2 Илинден- Ден на Републиката

Авг 9 Свети Климент Охридски - летен

Календар на настани

Актуелни информации
Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©