Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
ȁ ȣ
Untitled Document

, , , .

, , , , „ “ , , , , , .

, .

„. “, . 45 , 28 .

: www.ohrid.gov.mk

:  1254  
: 05.09.17

Настани

Јул 31 Едриличарска регата

Авг 2 Илинден- Ден на Републиката

Авг 9 Свети Климент Охридски - летен

Календар на настани

Актуелни информации
Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©