Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
. ţ Σ
Untitled Document

.. , , . , . , , 3 , 8 , , , . , , ,

...

: www.ohrid.gov.mk

:  1243  
: 07.09.17

Настани

Јул 31 Едриличарска регата

Авг 2 Илинден- Ден на Републиката

Авг 9 Свети Климент Охридски - летен

Календар на настани

Актуелни информации




Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©