Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
Untitled Document

. , (,03.10.2017 . ) , 16 30 , . , , .

: www.ohrid.gov.mk

:  1378  
: 02.10.17

Настани

Фев 27 Годишнина од смртта на гемиџијата Марко Бошњаков

Мар 7 Ден на албанската просвета

Мар 8 Меѓународен ден на жената

Календар на настани

Актуелни информации


: ȓ


2018

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©