Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации


360

::
Untitled Document

2018 , ,

, 31.12.2017 , , .

( , ).

, .

. .

15 .

:  341  
: 11.01.18

Настани

Јан 21 Годишнина од смртта на Коста Абраш

Јан 27 Свети Сава-празник на српската заедница

Фев 6 Патронен празник на ОУ „Григор Прличев“

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©