Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации


360

::
Untitled Document

, 2018 . , , . .

, , . 20 , 10 , 6 4 .

:  381  
: 11.01.18

Настани

Јан 21 Годишнина од смртта на Коста Абраш

Јан 27 Свети Сава-празник на српската заедница

Фев 6 Патронен празник на ОУ „Григор Прличев“

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©