Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
150
Untitled Document

15 12 150 . .

, . , .

 

:  236  
: 12.01.18

Настани

Мај 24 Ден на сесловенските просветители

Мај 31 Светски ден на борба против пушењето

Јун 5 Ден на екологијата

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©