Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
Untitled Document

, - , , . .

- , , . , , . , , . , , , . .

蠠 , . , 2019 .

:  352  
: 12.01.18

Настани

Мај 31 Светски ден на борба против пушењето

Јун 5 Ден на екологијата

Јун 21 Ден на Охридското езеро

Календар на настани

Актуелни информации

1000 ȣ


Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©