Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
Untitled Document

20- 20- - ē , , . , , .

, . , . . 19.01.2018 . () 19:30 .

, , , .

༝ . . .

00389 46 230 175 389 70 98 98 06.

:  1367  
: 17.01.18

Настани

Фев 27 Годишнина од смртта на гемиџијата Марко Бошњаков

Мар 7 Ден на албанската просвета

Мар 8 Меѓународен ден на жената

Календар на настани

Актуелни информации


: ȓ


2018

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©