Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
Σ ȁ
Untitled Document

, , - 7- .

. , , .

, .

, 8- .

:  231  
: 09.02.18

Настани

Апр 24 Јубилеј: 140 години од рагањето на Христо Узунов и Патронен празник на ОУ "Христо Узунов"

Мај 1 Меѓународен ден на трудот

Мај 7 Ден на Службата за безбедност

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©