Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
“
Untitled Document

, - , , „ “ „“, „ “ „ “.

, . „ “.

, „ “. , , , .

, „ “, „ “ .

:  267  
: 13.02.18

Настани

Фев 27 Годишнина од смртта на Марко Бошњаков

Мар 7 Ден на албанската просвета

Мар 8 Меѓународен ден на жената

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©