Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
Ȍ
Untitled Document

" " . .

V- 4 " ", , , 28.02.2018 .

, .

:  1393  
: 26.02.18

Настани

Мар 25 Годишнина од смртта на Методи Патче

Мар 31 Годишнина од смртта на Борис Чипан

Апр 7 Светски ден на здравјето

Календар на настани

Актуелни информации

() 2019 - 2025


2018

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©