Ohrid - City of UNESCO
 

Локална самоуправа

Додатни информации

::
ō
Untitled Document

, 8- , , , , ༝ .

:  1245  
: 08.03.18

Настани

Јул 31 Едриличарска регата

Авг 2 Илинден- Ден на Републиката

Авг 9 Свети Климент Охридски - летен

Календар на настани

Актуелни информации


Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©