Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
Untitled Document

„ “ , , 31.03.2018 , 弝 , .

:  1313  
: 12.03.18

Настани

Ное 22 Ден на албанската азбука

Ное 29 Меѓународен ден на децата

Дек 3 Светски ден на лицата со хендикеп

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©