Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
Ł œ
Untitled Document

., 30 , “ “. 48 29 144 - , , . , , , , ༝ , .

- 5 , , , .
, , . , , , , . , . , . , , .

“ “ , . , 30 , - , .

:  1407  
: 25.03.18

Настани

Мар 25 Годишнина од смртта на Методи Патче

Мар 31 Годишнина од смртта на Борис Чипан

Апр 7 Светски ден на здравјето

Календар на настани

Актуелни информации

() 2019 - 2025


2018

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©