Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
ȁ ȣ ȣ
Untitled Document

- . .

100 , , 11 , . 8 11 . 14 18 , , .

:  1491  
: 26.03.18

Настани

Мар 25 Годишнина од смртта на Методи Патче

Мар 31 Годишнина од смртта на Борис Чипан

Апр 7 Светски ден на здравјето

Календар на настани

Актуелни информации

() 2019 - 2025


2018

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©