Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
Untitled Document

(03.04. 2018) 12 ,    ,   ӣ ,     , .

    

:  1418  
: 02.04.18

Настани

Мар 25 Годишнина од смртта на Методи Патче

Мар 31 Годишнина од смртта на Борис Чипан

Апр 7 Светски ден на здравјето

Календар на настани

Актуелни информации

() 2019 - 2025


2018

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©