Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
ţ- 1000 ȣ 27 . ȣ
Untitled Document

13.03.2018 1000 . . 27 .

, , , 1000 , 譭: , , , , , , , , . .

:  1438  
: 20.04.18

Настани

Мар 25 Годишнина од смртта на Методи Патче

Мар 31 Годишнина од смртта на Борис Чипан

Апр 7 Светски ден на здравјето

Календар на настани

Актуелни информации

() 2019 - 2025


2018

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©