Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
Untitled Document

, , 20 2 300 - .

. , .

.

, .
2009 .

:  1375  
: 25.04.18

Настани

Сеп 28 Меѓународен ден на Бошњаците

Окт 6 Годишнина од смртта на Цар Самоил

Окт 7 Европски ден на туризмот

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©