Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
- ȣ-ȣ
Untitled Document

9- , , - - 10 .
160 . , , , .

: , , , , , , .

:  1315  
: 26.04.18

Настани

Сеп 28 Меѓународен ден на Бошњаците

Окт 6 Годишнина од смртта на Цар Самоил

Окт 7 Европски ден на туризмот

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©