Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
Ł , ,
Untitled Document

, , , , , . , , , .

-  , , . . , - .

, (OWHC) .
, , , .

:  1437  
: 26.04.18

Настани

Фев 27 Годишнина од смртта на гемиџијата Марко Бошњаков

Мар 7 Ден на албанската просвета

Мар 8 Меѓународен ден на жената

Календар на настани

Актуелни информации


: ȓ


2018

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©