Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
Untitled Document

21.04.2018 . ӄ. . . .

...

:  1273  
: 26.04.18

Настани

Јул 31 Едриличарска регата

Авг 2 Илинден- Ден на Републиката

Авг 9 Свети Климент Охридски - летен

Календар на настани

Актуелни информации
Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©