Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
20- ţ œ
Untitled Document

„ “, 20- „ “.
„ “, , - . 1998 .

15 , 1000 .

 

:  1489  
: 30.04.18

Настани

Фев 27 Годишнина од смртта на гемиџијата Марко Бошњаков

Мар 7 Ден на албанската просвета

Мар 8 Меѓународен ден на жената

Календар на настани

Актуелни информации


: ȓ


2018

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©