Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
Σ ȣ
Untitled Document

(SWS) , , , , -.

- , . , , . , , .
, . , 弝 , , .
, , , -.
- .

, , , . .

:  1445  
: 03.05.18

Настани

Фев 27 Годишнина од смртта на гемиџијата Марко Бошњаков

Мар 7 Ден на албанската просвета

Мар 8 Меѓународен ден на жената

Календар на настани

Актуелни информации


: ȓ


2018

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©