Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
Untitled Document

, , , , .

(05.05.2018 ), . . -., . , III , , , , . .

2018. , . , , ` , .

, , , , , . , , , . , , .

:  1507  
: 04.05.18

Настани

Фев 27 Годишнина од смртта на гемиџијата Марко Бошњаков

Мар 7 Ден на албанската просвета

Мар 8 Меѓународен ден на жената

Календар на настани

Актуелни информации


: ȓ


2018

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©