Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
Ō
Untitled Document

. III , -., . , , „ “, „ “ „“, „“ „. “.

, .

„ 2018“. , . , , ` , .

, , , , „ , “ . , , , . .

:  1452  
: 05.05.18

Настани

Фев 27 Годишнина од смртта на гемиџијата Марко Бошњаков

Мар 7 Ден на албанската просвета

Мар 8 Меѓународен ден на жената

Календар на настани

Актуелни информации


: ȓ


2018

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©