Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
ȣ ȓ
Untitled Document

„ “, , , „ “. .

, , , , , , . .

  • . 2016 . , , . , , .

.

:  1474  
: 07.05.18

Настани

Ное 22 Ден на албанската азбука

Ное 29 Меѓународен ден на децата

Дек 3 Светски ден на лицата со хендикеп

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©